Zavolejte Jeřábkovi: 775 997 413

Ochrana osobních údajů

[et_pb_section fb_built=“1″ theme_builder_area=“post_content“ _builder_version=“4.19.1″ _module_preset=“default“][et_pb_row _builder_version=“4.19.1″ _module_preset=“default“ theme_builder_area=“post_content“][et_pb_column _builder_version=“4.19.1″ _module_preset=“default“ type=“4_4″ theme_builder_area=“post_content“][et_pb_text _builder_version=“4.19.1″ _module_preset=“default“ theme_builder_area=“post_content“ header_font=“|600|||||||“ hover_enabled=“0″ sticky_enabled=“0″]

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Udělením tohoto souhlasu se zpracováním osobních údajů souhlasíte s tím, že naše společnsot 

Lesy Jeřábek  s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha, IČO:06762689, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddílu …. , vložka ….– jako správce zpracovávali Vaše osobní údaje za níže uvedeným účelem v následujícím rozsahu.

 

K jakému účelu budeme zpracovávat osobních údaje na základě Vašeho souhlasu?

 Na základě vyplnění folmuláře (kontakní formulář, kalkulačka lesa formuláf) budeme zpracovávat vaše osobní údaje pozze do naši databáze pro usnadnění komunikace s vámi formpu emailu, telefonu (zaslaná odpověď na váš dotaz nebo poptávku, či nabídka našich služeb a nebo také newsletter – email zpravodaj).

 

 Jaké osobní údaje budeme zpracovávat na základě Vašeho souhlasu?

 Budeme zpracovávat vaše identifikační a kontaktní údaje uvedené vámi ve formulářích (jméno a příjmení, tefonní číslo, emal, informace o vašem lesním pozemku nezbytný pro kalkualce ceny lesa s naš cempvpii nabídkou.

 

Jak dlouho budeme vaše osobní údaje zpracovávat?

 Osobní údaje budeme zpracovávat po dobu 10 let od poskytnutí vašeho souhlasu, nebude-li z vaší strany tento souhlas před uplynutím této doby odvolán.

 

Jak a kdy můžete odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů?

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat, a to prostřednictvím zaslání e-mailové zprávy na adresu info@lesyjerabek.cz . Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování založená na souhlasu uděleném před jeho odvoláním. Odvolání souhlasu také nemá vliv na zpracování osobních údajů, které zpracováváme na jiném právním základě, než je souhlas (např. za účelem splnění smlouvy).

 

Je vaše povinnost souhlas poskytnout?

 Poskytnutí souhlasu je zcela dobrovolné a ne/udělení souhlasu nemá žádný vliv na uzavření smlouvy s námi.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]