Zavolejte Jeřábkovi: 775 997 413

Lesní pozemky i dřevo k těžbě vykupujeme s úctou a férově.

Máte své přání? „Výhodně prodat les s maximálním ziskem a bez starostí?"
Vaši představu o ceně lesa zatím nemáme, ale rádi se ji dozvíme. Prozraďte nám parametry svého lesního pozemku přes kalkulačku ceny lesa, a budete blíže ke své spokojenosti.
S jistotou rychlých peněz obdržíte nejvyšší možnou výkupní cenu. Naše nabídka k odkupu vám dává důvod prodat les právě nám.
Na čem se dohodneme, to platí.

Zvládneme rychlý výkup lesů i lesních pozemků bez administrativní zátěže na straně prodejce.

Při výkupu lesních pozemků a dřeva k těžbě se řídíme vlastní zásadou už 9 let.
Poctivý, rychlý a profesionální servis dělá spokojeného prodejce. Každý, kdo nás osloví za účelem výkupu, kalkulace, či lesního poradenství, od nás dostane individuální přístup. S ohledem na vaši situaci coby vlastníka, či spoluvlastníka lesního pozemku najdeme řešení.

"prodám dřevo k těžbě a nechám si  vysadit les nový."

K variantě prodat les jen k těžbě dřeva přistupují převážně vlastníci lesních pozemků za účelem zachování přírodního dědictví svým generacím v rodině. Je to snadné, bez práce a výhodné. Svůj přestárlý, či škůdci napadený les prodejte k těžbě, a nechte si vypěstovat les nový i se státním příspěvkem. O vše se postaráme. Za účelem minimální stopy po těžbě používáme harvestorové technologie, které šetří čas a snižují náklady při těžbě dřeva.
Chci nabídku k odkupu

Výkup lesů k těžbě dřeva

cv

Výkup kůrovcového lesa

"prodám les i s nenasytným kůrovcem.

“Hoďte” své starosti i s kůrovcem v lese do háje zeleného. Prodej napadeného lesa kůrovcem může pro vás být nejlepší řešení. Vyhnete se tak možným sankcím dle § 32 z.č. 289/95 Sb zákon o zabraňování vývoji a šíření kůrovcové kalamity. Při odkupu kůrovcového lesa nastojato (dřevo k těžbě) vyplácíme 100% už před zahájením samotné těžby. Holinu po těžbě připravíme k zasazení lesa nového, o který se vám staráme dalších 5 let starat.
Chci nabídku k odkupu
cv

"chci prodat lesní pozemek za maximální sumu."

Při prodeji zalesněného pozemku obdržíte mnohem vyšší cenu, než při samotném prodeji lesa k těžbě. Prodejte les i s pozemkem na kterém stojí vaše stromy. Máte-li ve vlastnictví také pole, odkoupíme i to. Za účelem hospodářství vykupujeme lesy i ornou půdu.
Chci nabídku k odkupu

Výkup lesních pozemků i orné půdy

cv

Výkup spoluvlastnických podílů ve vlastnictví lesa

"chci pordat spoluvlastnický podíl lesa s klidem a bez obav."

Spoluvlastnické podíly odkupujeme snadno a bez problémů. Mezi spoluvlastníky lesa často bývají problémy z různých důvodů. Prodej podílu tak může být nejlepší řešení jak se zbavit psychické i fyzické zátěže z péče o les. K prodeji svého spoluvlastnického podílu není potřeba souhlasu od druhé strany spoluvlastníka. Váš prodej podílu tak proběhne hladce a bez nadbytečného papírování.
Chci nabídku k odkupu