Firma na těžbu dřeva s vlastními harvestory

Vysočina, Jižní i Střední čechy, Pardubicko

Hledáte pro svůj les firmu s harvestory na těžbu dřeva?
Naše lesní společnost s primární specializací na harvestorové technologie vám pomůže s těžbou dřeva i v těžce přístupném terénu o jakékoliv rozloze.

Snižujeme náklady na těžbu rozných druhů dřevin a výrazně přispíváme k obnově lesů.
Prodejte nám svůj les (stromy) k těžbě a nechte si s dotačním příspěvkem námi vysadit les nový. Pro váš klid řádného hospodáře lesního pozemku můžeme být i správce lesa.

Vlastní stroje

Harvestory, nakládací, tažná technika.

Rychlá těžba

Lesy těžíme už 7 den od podpisu smlouvy.

 

SVOZ DŘEVA

Vytěžené dřevo svážíme na sběrná místa.

Vysočina a dál

Těžíme ve všech okolních krajích.

Lesy těžime ve dne v noci, s harvestory bez pomoci. Vlastní těžká technika pod rukama tvrdých chlapíků poráží statné stromy na Vysočině i v okolních krajích.

Příkladů proč vytěžit dřevo ze svého lesa můžete mít několik.  Je ale jeden důvod, proč chtít výkonnou firmu z Vysočiny na těžbu dřeva ve vašem lese. Vaše jistota! 

Jistota, že těžba dřeva bude rychlá, šetrná a s minimálními náklady.

 

Daň z prodeje lesa a prodeje dřeva 2022

Nevíte, zda odvádíte coby vlastník lesního pozemku daň z prodeje lesa? Říkáte si, že odvádět daň z prodeje dřeva ze svého lesa nemusíte? Kdo platí daň z prodeje dřeva a daň z prodeje lesa - prodejce, nebo kupec? A jak vysoký je při prodeji výpočet daní?Byt' se jedná...

pokračovat ve čtení

Těžba dřeva pro majitele lesů v kostce

Těžba dřeva vyžaduje plánování, přípravu a informace. Co si předem zjistit? Při těžbě dřeva obvykle sklízíme plody práce našich předků. Málokterému vlastníkovi lesa se totiž podaří mýtit les, který byl vysázen ještě za jeho života. Život stromu trvá desítky let, často...

pokračovat ve čtení

Spojte se s námi

info@lesyjerabek.cz

+(420) 775 997 413

Dolní Holetín 123, Holetín, 53971